Øst (Oslo, Bærum, Follo, Romerike og Østfold)

Åpningstider

Mandag- torsdag fra kl. 8.00-18.00

Fredager fra kl. 8.00-16.00

Tlf. 22 47 60 00

Hovedkontor:
Rolf Wickstrøms vei 15, 0484 Oslo

Postadresse:
Postboks 4293 Nydalen, 0402 Oslo

info.ost@folkeuniversitetet.no

Ansatte

Elisabeth Odden
regionleder
413 20 875
elisabeth.odden@folkeuniversitetet.no
Iwona Staron
teamleder - språk
915 67 081
iwona.staron@folkeuniversitetet.no
Karl Bambini
studierådgiver - språk
915 74 873
team.spraak@folkeuniversitetet.no
Tone Hopen
studierådgiver - språk
915 57 868
team.spraak@folkeuniversitetet.no
Susanne Steffensen
studierådgiver - språk
915 30 591
team.spraak@folkeuniversitetet.no
Marit S. Wollan
studierådgiver - språk
913 72 942
team.spraak@folkeuniversitetet.no
Heidi Munthe-Kaas
rektor - Helsefagskolen
412 56 650
kaa@folkeuniversitetet.no
Patricia Parrado Benitez
studierådgiver - videreutdanning (permisjon)
915 63 431
team.kompetanse@folkeuniversitetet.no
Hanne Christin Bergstad
studierådgiver - videreutdanning
915 35 971
team.kompetanse@folkeuniversitetet.no
Linda Bjørnsletten
studierådgiver - videreutdanning
915 20 028
team.kompetanse@folkeuniversitetet.no
Marte Haga
studierådgiver - videreutddanning
924 06 784
team.kompetanse@folkeuniversitetet.no
Carol Paola Herseth
ansvarlig for IELTS og engelsktester
915 10 732
testsenter@folkeuniversitetet.no
Siv M. Elvestrand
rådgiver - eksamen- og testsenter
913 74 563
testsenter@folkeuniversitetet.no
Stine-Lise Finstad
rådgiver - bedriftsopplæring
900 10 188
stine.finstad@folkeuniversitetet.no
Pia Bakke Pedersen
fungerende salgssjef - bedriftsopplæring
971 40 612
pia.pedersen@fu.no
Merete Bolstad
Bedriftsrådgiver
97 87 33 05
merete.bolstad@fu.no
Monica Paltschik
administrasjonssjef
932 52 401
monica.paltschik@fu.no
Wayne Robert Kelly
lektor/pedagogisk veileder, engelskkurs
915 58 632
wayne.kelly@folkeuniversitetet.no
Truls Danielsen
norsklærer
22 47 60 00
truls.danielsen@folkeuniversitetet.no
Mette Seljeflot
lærer, helsefag
22 47 60 00
mette.seljeflot@folkeuniversitetet.no
Helene Sogge
kursleder/lærer, helsefag
22 47 60 00
helene.sogge@folkeuniversitetet.no
Svanhild S. Kvernaas
leder for Seniorakademiet
958 37 878
svanhild.kvernaas@folkeuniversitetet.no
Caroline Babayan
markedssjef
988 06 020
caroline.babayan@fu.no