Landssekretariatet

Christian Krohgs gate 34

Christian Krohgs gate 34

Studieforbundet Folkeuniversitetet er en ideell organisasjon som har som formål å bidra til et mer meningsfylt liv for den enkelte.

Besøksaddresse
Christian Krohgs gate 34
0186 Oslo

Telefon: 22 98 88 00
epost: resepsjon@folkeuniversitetet.no

Org. nr. 971 436 891

Vis i kart

Ansatte

Geir Barvik
Geir Barvik
Generalsekretær
957 20 163
geir.barvik@folkeuniversitetet.no
Ellen Gaup Bjerke
Organisasjons- og personalansvarlig
22 98 88 26
ellen.bjerke@folkeuniversitetet.no
Siri Bløtekjær
Økonomiansvarlig
22 98 88 02
siri.blotekjaer@folkeuniversitetet.no
Birgitte Schjødt Burkal
Rådgiver - Mesterutdanningen
22 98 88 13
birgitte.burkal@folkeuniversitetet.no
Kristian Emanuelsen
Administrasjonsansvarlig - Norsk språktest
22 98 88 22
kristian.emanuelsen@folkeuniversitetet.no
Christine Dramstad
Markedsrådgiver
22 98 88 18
christine.dramstad@folkeuniversitetet.no
Ingebjørg Gram
Seniorrådgiver
22 98 88 25
ingebjorg.gram@folkeuniversitetet.no
Espen Holm
IKT-rådgiver
22 98 88 00
espen.holm@folkeuniversitetet.no
Kjersti Kanck
Regnskapskonsulent
22 98 88 42
kjersti.kanck@folkeuniversitetet.no
Stig Myklebust
Rektor, Mesterutdanningen - Nasjonal koordinator, fremmedspråk
22988828 mobil 466 33199
stig.myklebust@folkeuniversitetet.no
Nina Pettersson
Rådgiver - Mesterutdanningen
22 98 88 27
nina.pettersson@folkeuniversitetet.no