Midt-Norge (Trøndelag og Møre og Romsdal)

Regionkontor i Trondheim

Region Midt-Norge består av fylkene Trøndelag og Møre og Romsdal. Vårt regionkontor ligger i Trondheim. 

I tillegg til våre studiesteder kan du også ta kurs og studier via Klasserom på nett. Da slipper du å forflytte deg - klasserommet kommer til deg via din pc. Forelesningene foregår på ordinær måte, forskjellen er at foreleser og de andre deltakerne sees på pc-skjermen.

Kurs- og studietilbudet omfatter en rekke språkkurs, yrkesrettede kurs og utdanninger som fagbev og mesterutdanningen, sertifiseringer, og høgskole- og universitetsstudier.

Vi skreddersyr også kurs for bedrifter, og er en kompetansepartner for en rekke bedrifter og offentlig virksomhet i Midt-Norge. Ta gjerne kontakt med oss for veiledning rundt din egen eller bedriftens kompetanseutvikling.

Velkommen som student ved Folkeuniversitetet Midt-Norge!

Regionkontor:                                                       
Dronningensgt. 10
Inng. Apotekerveita
7011 Trondheim
Telefon: 70172660
E-post: midtnorge@fu.no

Org. nr. 871 430 292

Ansatte

Ann Kristin Emblem
Rektor/Regionleder
994 93 663
ann.kristin.emblem@folkeuniversitetet.no
Gisle Johnsen
Markedssjef
908 35 160
gisle.johnsen@folkeuniversitetet.no
Johanne Skumsnes
Studierådgiver Universitet og høyskole, mester og fagbrev
917 223 49
johanne.skumsnes@folkeuniversitetet.no
Ivana Ilic
Ivana Ilic Aakerholm
Studierådgiver Språk, prosjektoppfølging
70 17 26 60
Ivana.ilic@folkeuniversitetet.no
Lone Thorvik
Lone I. Thorvik
Markeds- og studiekonsulent/ Koordinator offentlige og private oppdrag
926 272 85
Lone.thorvik@folkeuniversitetet.no
Vibeke Kaspersen (permisjon)
Universitet og høgskolestudier
926 42 513
vibeke.kaspersen@folkeuniversitetet.no
Isabell Cathrin Hagen (permisjon)
Prosjektleder/Koordinator offentlige og private oppdrag
980 85 947
isabell.cathrin.hagen@folkeuniversitetet.no