Vestlandet (Hordaland, Rogaland og Sogn og Fjordane)

Vårt hovedkontor er i Bergen, men du kan besøke oss i Haugesund, Sotra, Stavanger og Førde også. Vi tilbyr imidlertid undervisning en lang rekke steder i regionen

Her finner du oss

  • Stavanger
  • Haugesund

Les mer om oss

Ansatte

Torgeir Toppe
Torgeir Toppe
Rektor
959 32 693
torgeir.toppe@folkeuniversitetet.no
Susanne Schmachtenberg
Susanne Schmachtenberg
Administrasjonssjef
95971210
ssc@folkeuniversitetet.no
Wenche Fonneland
Wenche Fonneland
Avdelingsleder salg, utvikling og markedsføring
92058185
fon@folkeuniversitetet.no
Reidar Brandsberg
Reidar Brandsberg
Salgssjef
92052465
bra@folkeuniversitetet.no
Lena Strandheim
Studierådgiver universitet- og høgskolekurs/ kultur og fritid
920 57 491
lest@fu.no
Sølvi Norstrand
Sølvi Norstrand
Avdelingsleder for fag, yrke og utdanning
92058420
sno@folkeuniversitetet.no
Chris Birketvedt-Jones
Chris Birketvedt-Jones
Studierådgiver språk og IELTS, ansvarlig for eksterne eksamener
92057472
chris.jones@folkeuniversitetet.no
Hanne Thunem
Hanne Thunem
Studierådgiver Stavanger
92056704
hth@folkeuniversitetet.no
Susan Simonsen
Avdelingsleder språk og internasjonale eksamener Centre Exams Manager, Cambridge ESOL/IELTS
92048738
ssi@folkeuniversitetet.no
Ann Elin Lundgaard
Ann Elin Lundgaard
Studierådgiver språk
92059263
ael@folkeuniversitetet.no
Stig Roar Olsen
Stig Roar Olsen
Bedriftsrådgiver salg, utvikling og markedsføring
92053851
stig.roar.olsen@folkeuniversitetet.no
Majlinda Qevani
Studierådgiver språk
92033982
maq@folkeuniversitetet.no
Aud Skulstad
Aud Skulstad
Økonomimedarbeider
92059084
ask@folkeuniversitetet.no
Daniel Tangen
Studierådgiver Sogn og Fjordane
920 56 675
daniel.tangen@folkeuniversitetet.no
Enna Rafiq
Studierådgiver språk
41310871
enna.rafiq@folkeuniversitetet.no
Jon Lund
Bedriftsrådgiver Rogaland
92057463
jon.lund@folkeuniversitetet.no
Marius Heggstad
Studierådgiver
92053670
Marius.Heggstad@folkeuniversitetet.no
Ernst Ove Moe
Studierådgiver Mesterutdanningen
90050164
ernst.ove.moe@folkeuniversitetet.no
Pål Magne Berland
Studierådgiver fagbrev
92058413
pal.magne.berland@folkeuniversitetet.no