Vestlandet (Hordaland, Rogaland og Sogn og Fjordane)

Vårt regionkontor er i Bergen, men du kan besøke oss i Haugesund, Sotra, Stavanger og Førde også. Vi tilbyr imidlertid undervisning en lang rekke steder i regionen

Her finner du oss

  • Stavanger
  • Haugesund
  • Askøy, Sotra og Øygarden

Les mer om oss

Ansatte

Torgeir Toppe
Torgeir Toppe
Rektor
55 55 36 10 / 959 32 693
torgeir.toppe@folkeuniversitetet.no
Susanne Schmachtenberg
Susanne Schmachtenberg
Administrasjonssjef
55 55 36 24
ssc@folkeuniversitetet.no
Wenche Fonneland
Wenche Fonneland
Avdelingsleder salg, utvikling og markedsføring
55 55 36 28
fon@folkeuniversitetet.no
Reidar Brandsberg
Reidar Brandsberg
Salgssjef
57 74 47 00 / 47 65 69 06
bra@folkeuniversitetet.no
Lena Strandheim
Studierådgiver universitet- og høgskolekurs/ kultur og fritid
55 55 36 33
lest@fu.no
Helene Oestreich
Studierådgiver videregående skole og fagbrev
55553626
heoe@fu.no
Sølvi Norstrand
Sølvi Norstrand
Avdelingsleder for fag, yrke og utdanning
55 55 36 27
sno@folkeuniversitetet.no
Chris Jones
Chris Jones
Studierådgiver språk og IELTS, ansvarlig for eksterne eksamener
55 55 36 30
crqj@folkeuniversitetet.no
Hanne Thunem
Hanne Thunem
Studierådgiver Stavanger
51 93 93 72
hth@folkeuniversitetet.no
Susan Simonsen
Avdelingsleder språk og internasjonale eksamener Centre Exams Manager, Cambridge ESOL/IELTS
55 55 92 64
ssi@folkeuniversitetet.no
Ann Elin Lundgaard
Ann Elin Lundgaard
Studierådgiver språk
55 55 36 23
ael@folkeuniversitetet.no
Stig Roar Olsen
Stig Roar Olsen
Bedriftsrådgiver salg, utvikling og markedsføring
55 55 36 29
stig.roar.olsen@folkeuniversitetet.no
Majlinda Qevani
Studierådgiver språk
55 55 36 10
maq@folkeuniversitetet.no
Aud Skulstad
Aud Skulstad
Økonomimedarbeider
55 55 36 21
ask@folkeuniversitetet.no
Daniel Tangen
Studierådgiver Sogn og Fjordane
57832318
daniel.tangen@folkeuniversitetet.no
Enna Rafiq
Studierådgiver språk
55553631
enna.rafiq@folkeuniversitetet.no
Jon Lund
Bedriftsrådgiver Rogaland
51939370
jon.lund@folkeuniversitetet.no
Marius Heggstad
Studierådgiver
55 55 36 25
Marius.Heggstad@folkeuniversitetet.no
Ernst Ove Moe
Studierådgiver Mesterutdanningen
55 55 92 61
ernst.ove.moe@folkeuniversitetet.no