Vestlandet (Hordaland, Rogaland og Sogn og Fjordane)

Vårt hovedkontor er i Bergen, men du kan besøke oss i Haugesund, Sotra, Stavanger og Førde også. Vi tilbyr imidlertid undervisning flere steder i regionen

Her finner du oss

  • Stavanger
  • Haugesund

Les mer om oss

Ansatte

Torgeir Toppe
Torgeir Toppe
Rektor
959 32 693
torgeir.toppe@folkeuniversitetet.no
Susanne Schmachtenberg
Susanne Schmachtenberg
Administrasjonssjef
959 71 210
ssc@folkeuniversitetet.no
Wenche Fonneland
Wenche Fonneland
Avdelingsleder salg, utvikling og markedsføring
22 47 60 35 / 920 58 185
fon@folkeuniversitetet.no
Reidar Brandsberg
Reidar Brandsberg
Salgssjef
920 52 465
bra@folkeuniversitetet.no
Lena Strandheim
Studierådgiver universitet- og høgskolekurs/ kultur og fritid
Høyskole 22 47 60 30 / 920 57 491
lest@fu.no
Sølvi Norstrand
Sølvi Norstrand
Avdelingsleder for fag, yrke og utdanning
Yrkesrettet 22 47 60 75 / 920 58 420
sno@folkeuniversitetet.no
Chris Birketvedt-Jones
Chris Birketvedt-Jones
IELTS Administrator, ansvarlig for eksterne eksamener, Studierådgiver språk
920 57 472 / Språk 22 47 60 65
chris.jones@folkeuniversitetet.no
Hanne Thunem
Hanne Thunem
Studierådgiver Stavanger
920 56 704
hth@folkeuniversitetet.no
Susan Simonsen
Avdelingsleder språk og internasjonale eksamener Centre Exams Manager, Cambridge ESOL/IELTS
920 48 738
ssi@folkeuniversitetet.no
Ann Elin Lundgaard
Ann Elin Lundgaard
Studierådgiver språk
Språk 22 47 60 55 / 920 59 263
ael@folkeuniversitetet.no
Stig Roar Olsen
Stig Roar Olsen
Bedriftsrådgiver salg, utvikling og markedsføring
22 47 60 35 / 920 53 851
stig.roar.olsen@folkeuniversitetet.no
Majlinda Qevani
Studierådgiver språk
Språk 22 47 60 65 / 920 33 982
maq@folkeuniversitetet.no
Aud Skulstad
Aud Skulstad
Økonomimedarbeider
Økonomi 22 47 60 60 / 920 59 084
ask@folkeuniversitetet.no
Daniel Tangen
Studierådgiver Sogn og Fjordane
Yrkesrettede kurs 22 47 60 75 / 920 56 675
daniel.tangen@folkeuniversitetet.no
Enna Rafiq
Studierådgiver språk
Språk 22 47 60 55 / 413 10 871
enna.rafiq@folkeuniversitetet.no
Jon Lund
Bedriftsrådgiver Rogaland
920 57 463
jon.lund@folkeuniversitetet.no
Marius Heggstad
Studierådgiver
920 53 670
Marius.Heggstad@folkeuniversitetet.no
Ernst Ove Moe
Studierådgiver Mesterutdanningen
Mester 22 47 60 25 / 900 50 164
ernst.ove.moe@folkeuniversitetet.no
Pål Magne Berland
Studierådgiver fagbrev
Fagbrev 22 47 60 15 / 920 58 413
pal.magne.berland@folkeuniversitetet.no