Studieorganisasjonen Folkeuniversitetet

Christian Krohgs gate 34

Christian Krohgs gate 34

Studieorganisasjonen Folkeuniversitetet er en ideell organisasjon som har som formål å bidra til et mer meningsfylt liv for den enkelte.

Besøksadresse
Christian Krohgs gate 34
0186 Oslo

Telefon: 22 47 60 00
epost: resepsjon@folkeuniversitetet.no

Org. nr. 922 377 111

Vis i kart

Ansatte

Wenche Halvorsen
Wenche Halvorsen
Daglig leder/CEO
920 30 827
wenche.halvorsen@folkeuniversitetet.no
Ellen Gaup Bjerke
Organisasjons- og personalansvarlig
459 15 108
ellen.bjerke@folkeuniversitetet.no
Siri Bløtekjær
Økonomiansvarlig
920 56 457
siri.blotekjaer@folkeuniversitetet.no
Christine Dramstad
Markedsrådgiver
966 22 290
christine.dramstad@folkeuniversitetet.no
Ingebjørg Gram
Seniorrådgiver
920 51 587
ingebjorg.gram@folkeuniversitetet.no
Espen Holm
IKT-rådgiver
22 47 60 00
espen.holm@folkeuniversitetet.no
Kjersti Kanck
Regnskapskonsulent
22 47 60 60 / 920 58 620
kjersti.kanck@folkeuniversitetet.no
Stig Myklebust
Rektor, Mesterutdanningen - Nasjonal koordinator, fremmedspråk
466 33 199
stig.myklebust@folkeuniversitetet.no
Maja C. Sødal
Administrasjonsansvarlig Norsk språktest, Test i norsk – høyere nivå
22 47 60 70 / 920 56 728
bergenstesten@folkeuniversitetet.no
Nina Pettersson
Rådgiver - Mesterutdanningen
22 47 60 45 / 920 56 540
nina.pettersson@folkeuniversitetet.no